Noc splněných přání // Část první

6. dubna 2014 v 19:14 | Kaissie |  Noc splněných přání

První část, která to má trošku nastartovat, tajemstvím ovšem stále zůstává, co se bude dít dále. :) Části jsou velmi krátké, protože z vlastní zkušenosti nečtu to, co je příliš dlouhé. No jo, jsem líná dušička. :D Snad se bude líbit :) Leží mi to tu minimálně 2-3 roky :D
Kaissie Black"Přidej, Angie, nebo přijdeme pozdě!" řekla s nadšením v hlase Kais. "Nemůžu se dočkat, až ho opět uvidím."
"Je to Pán Zla, ne nějakej mazlík!"
"Nemyslela jsem otce, ale ..." zarazila se. Nerada mluvila se sestrou o svých milostných vztazích. Ovšem zdálo se, že si Angie ničeho nevšimla.
Mířily si to do sídla Blacků, kam si je zavolal Voldemort. "Pouze ti nejmladší." říkal. "Co tím sleduje? Potřebuje snad někoho tak mladého na nějaký úkol? Či něco jiného?" honilo se oběma dívkám v hlavě. Právě prošly kolem kašny, která stála uprostřed zahrady domu. Náhle se ovšem Angie zastavila zadívala se na vodu v kašně.
"Co se děje?" tázala se jí sestra.
"Copak to nevidíš?"
"A co bych měla vidět?"
"Tu vodu! Je ... zamrzlá."
"No a? Pojď už! Nebo opravdu přijdeme pozdě." ukončila rozhovor Kais a rychlou chůzí vykročila k domu. Po širokém máchnutí hůlkou se dveře začaly tázat.
"Heslo?"
"Pýcha, Lakomství, Závist, Hněv, Smilstvo, Obžerství, Lenost." vyjmenovala bez jakéhokoli zaváhání a dveře se před ní otevřely.
"Kromě smilstva a pýchy k tobě sedí vše dokonale, sestřičko." popichovala Angie.
"Za to na tebe pasuje pouze to obžérství!" odsekla Kais, přičemž Angelique píchla prstem do břicha.
Procházeli úzkou chodbou vedoucí do zasedacího salonku. Když se zastavily před dveřmi, ovál je náhlý chlad, až se chlupy ježily. Dívky se zhluboka nadechly a otevřely dveře. Oči všech přítomných na nich okamžitě ulpěly, když Smrtijedi uslyšeli vrzaní dveří. Společně s jejich pohledy se na děvčata podívaly i rudé oči.
"Říkal jsem si, kdy se konečně objevíte." procedil skrze zaťaté zuby.
"Angie zase měla svoji chvilku," vymluvila se Kais, přičemž po sestře hodila vyčítavý pohled.
"Nelísej se!" okřikla ji Ang. Všichni sedící kolem stolu se okamžitě rozchechtali. Kaissie zrudla jako rajče. Smích ustal jakmile Voldemort ukázal, že už to stačí.
"Posaďte se, ať vám mohu vysvětlit svůj plán." ukončil rozhovor Voldemort.
Děvčata se posadila po boku svého pána. Každá z jedné strany, Angie po levé ruce, Kaissie po pravé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama