Špim a špim // HP verze

2. února 2014 v 14:25 | Kaissie |  HP Jednorázovky

Napsáno a zveřejněno v roce 2011 pro blog black-sisters. :P Doufám, že se u toho budete smát stejně jako já a mé kamarádky. :D

Vraždim. A protože nemůžu usnout, počítám oběti. Áááááu... 1 oběť... Áááááu... 2 Oběti... Áááááu... 698 obětí... spim ! Špim a špim a něco slyšim, otřu si dýku a jdu ke dveřim. Otevřu dvéře, jdu po kobéře. A za dveřma se kroutí žůžová žížala.... Povidám: "Di pryč ty žůžová žížalo !!!" Nic ... Du po kobéře, zavřu dvéře. Odložim dýku a špim. A protože nemůžu ušnout počítám oběti. Ááááu ... 1 oběť... Áááááu... 2 oběti ... špim. Špim a špim a něco šlyšim, otřu si dýku a jdu ke dveřim. Otevřu dvéře, jdu po kobéře a tam leží hnůůůsnýýý a slizký hádek. Povidám: "Di pyč ty hnusný a slizký hade!" Nič. Jdu po kobéře, zavřu dvéře. Odložim dýku a špim. A protože nemůžu usnout, počítám oběti. Ááááu.... 1 oběť ... a špiš. Špim a špim a něco šlyšim. Otřu si dýku a jdu ke dveřim. Otevřu dvéře, jdu po kobéře a tam se na mě syčí hnůůůsnýýý Nagini. Povidám: "Co tu chceš Nagini? " "Zabít tě!" Tak vezmu dýku a probodám ho ... Jdu po kobéře, zavřu dvéře. Odložim dýku a špim a protože nemůžu usnout počítám oběti .... Áááááu... Špim a špim a něco šlyšim. Vezmu si hůlku a jdu ke dveřim, otevřu dvéře, jdu po kobéře a tam stojí hnůůůsnýý beznosý pán. Povidám: "Co tu chceš hnusný beznosý páne?" "Zabít tě, za zabití mého hada." Tak zvednu hůlku a zakřičim "AVADA KEDAVRA!" A je po něm ... "Tak to máš ža to, že mě něněcháš vyšpat..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Astodaltiese Astodaltiese | E-mail | Web | 9. října 2018 v 4:27 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pour-femme-en-pharmacie/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama